Zawody Cerber Cross- 30 października 2019 r

Mistrzostwa Polski o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa i Komendanta Straży Miejskiej Miasta Krakowa to pierwsza edycja zawodów Crossfit dla Strażników Miejskich, dlatego też nie mogło zabraknąć tam reprezentacji z Milanówka. A jeśli mowa o aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji musimy wspomnieć, że doskonale w roli reprezentantki wpisała się nasza Komendant- Izabela Koźbiał.

Na pokonanie toru z ćwiczeniami takimi jak burpees, kettlebell swing, box jump, deadlift, push-up, sit- up czy bieg wahadłowy zawodnicy mieli 12 minut. Były to ćwiczenia wytrzymałościowo- sprawnościowe, które wymagały ogromnej determinacji oraz treningów przygotowawczych.

Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu fizycznemu ( SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA TOMCROSS)  Pani Komendant na zawodach crossfit udało się zdobyć 5 miejsce w kategorii kobiecej. Musimy zaznaczyć, ze był to jej debiut. GRATULUJEMY!!!

OGROMNE PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE DLA JARKA .

Crossfit to filozofia, styl życia, dyscyplina sportowa, trening- trudno jednoznacznie określić czym jest crossfit, właściwie wszystkim po trochu. Dzięki swojej wszechstronności sprawdza się doskonale w treningach służb mundurowych.