Dzień Wszystkich Świętych

Przed nami Dzień Wszystkich Świętych popularnie nazywany Świętem Zmarłych.  W tym dniu wspominamy osoby których już nie ma wśród nas. Odwiedzamy ich miejsca pochówku, nawet te znacznie oddalone od naszego stałego miejsca zamieszkania.

Pamiętajmy również o własnym bezpieczeństwie podczas przemieszczania się na cmentarze. Zachowujmy ostrożność i czujność podczas pobytu na terenie cmentarza i w jego rejonie. Sprawdźmy czy nie zostawiliśmy rzeczy osobistych bez nadzoru.

Pamiętajmy aby wykonywać polecenie służb porządkowych oraz informować o wszelkich niepokojących zdarzeniach mogących mieć wpływ na stan bezpieczeństwa.

Informujemy, iż w dniach od 31 października do 3 listopada br. zmieniona będzie organizacja ruchu w rejonie cmentarza. Prosimy o zwrócenie uwagi na obowiązujące oznakowanie i stosowanie się do znaków i sygnałów drogowych.

W tych dniach nasi funkcjonariusze zwiększą swoja obecność w rejonie cmentarza przy ul. Wojska Polskiego aby zapewnić spokój i porządek oraz płynność ruchu pieszego i kołowego.